Niepalący opiekun z dobrą znajomością j. niemieckiego /do 50 r. życia/
Icon Adres63500 Seligenstadt- miasto w Hesji
Icon Pensjaod 1100 euro netto miesięcznie
Niepaląca opiekunka z dobrą znajomością j. niemieckiego
Icon Adres59505 Bad Sassendorf
Icon Pensjaod 1250 euro netto miesięcznie
Opiekunka z dobrą znajomością j. niemieckiego
Icon Adres21337 Lüneburg
Icon Pensjaod 1200 euro netto miesięcznie
Opiekunka z komunikatywną lub mocno komunikatywną znajomością j. niemieckiego
Icon Adres06313 Ahlsdorf - gmina
Icon Pensjaod 1050 euro netto miesięcznie
Opiekunka z komunikatywną znajomością j. niemieckiego
Icon Adres04808 Hohburg koło Lipska
Icon Pensjaod 1000 euro netto miesięcznie
Niepaląca opiekunka z dobrą znajomością j. niemieckiego
Icon AdresHeringsdorf na wyspie Uznam
Icon Pensjaod 1200 euro netto miesięcznie
Opiekunka z dobrą znajomością j. niemieckiego i z prawem jazdy
Icon Adres72805 Lichtenstein
Icon Pensjaod 1200 euro netto miesięcznie
Opiekunka z mocno komunikatywną lub dobrą znajomością j. niemieckiego
Icon Adres33142 Büren
Icon Pensjaod 1100 euro netto miesięcznie
Niepaląca opiekunka z mocno komunikatywną znajomością j. niemieckiego
Icon Adres32105 Bad Salzuflen
Icon Pensjaod 1100 euro netto miesięcznie
Niepaląca opiekunka z dobrą znajomością j. niemieckiego /prawo jazdy mile widziane/
Icon Adres48599 Gronau
Icon Pensjaod 1250 euro netto miesięcznie
Opiekunka z komunikatywną lub mocno komunikatywną znajomścią j. niemieckiego
Icon Adres37589 Düderode
Icon Pensjaod 1000 euro netto miesięcznie


Opieka Niemcy i agencje pracy

W ostatnim czasie w Internecie można znaleźć bardzo dużo firm oferujących pracę w dziedzinie opieka Niemcy. Jest to skutek rosnącego zapotrzebowania na opiekunów osób starszych w Niemczech. Praca jako opiekunka jest atrakcyjna ze względu na wynagrodzenie, które często jest kilkakrotnie wyższe niż możliwe do uzyskania w Polsce przy podobnym nakładzie sił. Niestety wiele osób decyduje się na pracę na czarno lub korzysta z usług nieuczciwych agencji pracy, które oferują pracę w opieka w Niemczech.

Opieka Niemcy

Wiele osób słysząc „opieka Niemcy” myśli o pracy na czarno. Jest to błędne skojarzenie, gdyż praca jako opiekunka może być legalna, bezpieczna i uczciwa. Wystarczy dobrze wybrać agencję pracy. Nie należy od razu decydować się na ofertę z ogłoszenia, które jest niejasne, proponuje nadzwyczaj wysokie zarobki przy braku kwalifikacji – istnieje wówczas prawdopodobieństwo, że mamy do czynienia z próbą wykorzystania nas przez pracodawcę lub agencję pracy. Ryzyko oszustwa rośnie, jeśli nie znamy języka niemieckiego i wybieramy się do praca opieka Niemcy po raz pierwszy. Nie oszukujmy się – aby znaleźć dobrze płatną i bezpieczną pracę za granicą, potrzebne są kwalifikacje i znajomość języka obcego. Agencja, która obiecuje dużą pensję niezależnie od umiejętności pracownika, nie może być wiarygodnym źródłem naszej przyszłej pracy. Dlatego niezwykle ważny jest wybór odpowiedniej agencji, która nie będzie próbowała nas wykorzystać, a podpisywana z nią umowa nie będzie napisana drobnym druczkiem. Przed podaniem swoich danych należy zawsze sprawdzić, czy dana firma posiada status agencji zatrudnienia i działa legalnie w Polsce. Tylko wówczas można bez obaw starać się o pracę. Niezwykle ważny jest też moment podpisania umowy. Wszystkie podawane nam dokumenty trzeba uważnie przeczytać i poprosić o wyjaśnienie punktów, których nie rozumiemy. Jeśli umowa budzi Twoje wątpliwości – nie podpisuj jej!

ProSenior – bezpieczna opieka w Niemczech

Agencja pracy dla opiekunek ProSenior oferuje legalną pracę w Niemczech, opartą na jasnych zasadach. Opiekunka wyjeżdżająca do pracy za granicą z naszą firmą ma zapewnione ubezpieczenie, podróż do i z miejsca wykonywania zlecenia oraz pomoc koordynatorów wyjazdu dostępną w każdym momencie. Opieka w Niemczech z firmą ProSenior to pewność i bezpieczeństwo. Naszym opiekunkom oferujemy płace w granicach 900-1300 euro netto miesięcznie. Dostępne na naszej stronie oferty pracy są sprawdzone i aktualne. Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, by przedstawić dopasowane do Twoich preferencji oferty zatrudnienia i zaznajomić Cię ze szczegółami współpracy. Później zweryfikujemy Twoje umiejętności, zwłaszcza pod kątem znajomości języka niemieckiego i posługiwania się nim. Nie obawiaj się jednak – jeśli nie posiadasz jeszcze wysokich kwalifikacji, w ich zdobyciu pomogą publikacje dostępne na naszej stronie całkowicie za darmo.

ProSenior to nie tylko praca opieka Niemcy, ale także bezpłatne materiały dodatkowe, które pomogą Ci w pracy i podróży. Na naszej stronie znajduje się darmowy kurs języka niemieckiego dla opiekunek i innych osób, które interesuje praca za granica. Czytając nasz poradnik dla opiekunek, dowiesz się wszystkiego, co jest najważniejsze w tej pracy, poznasz choroby osób starszych i jak sobie z nimi radzić, jak rozmawiać z seniorem i co zrobić, by pracodawca był zadowolony z Twojej pracy. Na blog ProSenior regularnie pojawiają się artykuły na tematy, takie jak opieka w Niemczech, praca za granicą, praca w Niemczech, opieka osób starszych, kultura i życie w Niemczech oraz zdrowie i styl życia. Odwiedzaj naszą stronę, ucz się niemieckiego, zdobądź wiedzę o Niemczech i znajdź z nami swoją pracę! Z nami praca w opiece jest bezpieczna i dobrze płatna!Formularz kontaktowy

Wypełnij. Wyślij. Oddzwonimy!


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.).