Praca w Niemczech z ProSenior24!

Zainteresowała Cię nasza oferta? Chcesz podjąć pracę w charakterze opiekuna osoby starszej w Niemczech? Potrzebujesz więcej informacji na temat oferowanych przez nas warunków? Wypełnij szybki formularz kontaktowy. Uzupełnij pola dotyczące danych osobowych, określ swoją znajomość języka oraz doświadczenie w opiece, a także źródło informacji o naszej firmie. Następnie zaznacz zgodę na przetwarzanie danych osobowych i kliknij przycisk „Wyślij”. Zajmie ci to mniej niż minutę! Oddzwonimy w ciągu 24 godzin!

Formularz kontaktowy

Wypełnij. Wyślij. Oddzwonimy!
Zgoda rekrutacyjna: Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w aplikacji danych osobowych przez spółki Prosenior Sp. z o.o. oraz Senior Home sp. z o.o. przez okres następnych 3 lat dla celów związanych z procesem rekrutacji oraz zatrudnieniem a także na potrzeby przyszłych rekrutacji, w tym na udostępnianie wspomnianych danych podmiotom współpracującym lub powiązanym z administratorem danych osobowych.

Zgoda marketingowa: Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez spółki Prosenior Sp. z o.o. oraz Senior Home sp. z o.o. dla celów informacyjnych, marketingowych oraz edukacyjnych, w tym na udostępnianie wspomnianych danych podmiotom współpracującym lub powiązanym z administratorem danych osobowych.