Pracuj z ProSenior
i zdobądź świąteczną premię nawet do 400 euro!

Wielkimi krokami zbliża się czas Świąt Bożego Narodzenia, a co za tym idzie – świątecznych wymian w pracy opiekunek. Zapewne ten okres nie kojarzy Ci się z pracą, jednak warto zastanowić się nad jej podjęciem. Może być to nad wyraz opłacalne, gdyż wyjeżdżając do pracy za granicą na święta z firmą ProSenior, możesz dodatkowo zarobić!

W skład premii wchodzi podwójna stawka za 4 dni świąteczne (24, 25, 26 grudnia i 1 stycznia) oraz świąteczny bonus w wysokości do 200 euro!

Nie czekaj i już dziś wypełnij formularz zgłoszeniowy! W święta spełniasz takie same obowiązki opiekunki, jakie musisz wykonywać na co dzień, a zarabiasz dużo więcej!

Jak najszybciej sprawdź nasze oferty pracy w Niemczech i...
Premie świąteczne w ProSenior

Bezpieczna praca w Niemczech na święta

Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo i komfort pracy. Potrzeba ta jest jeszcze większa, gdy poświęcasz swój czas w święta. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by wyjazd w okresie świątecznym był bezpieczny i co także ważne – jak najbardziej opłacalny. W czasie świąt Twoja praca staje się jeszcze bardziej ważna i cenna, dlatego proponujemy Ci wyjątkową ofertę, dzięki której po powrocie będziesz mogła stwierdzić, że było warto. Wynagrodzenie w firmie ProSenior zawsze jest wypłacane terminowo i we wcześniej ustalonej wysokości. Praca z nami to doby wybór – skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły ofert, jakie możemy Ci zaproponować!

Mimo wyjątkowości tego czasu, seniorzy jak co dzień potrzebują stałej opieki. Mowa tu oczywiście o pomocy przy podstawowych czynnościach, jednak warto pamiętać, że w tym okresie niezwykle ważne staje się towarzystwo zaufanej osoby, którą powinna być także opiekunka osób starszych. Wyjeżdżając do pracy, zbuduj z podopiecznym relacje oparte na szacunku i życzliwości. Wykonując swoją pracę z zaangażowaniem, możesz być pewna satysfakcji!Formularz kontaktowy

Wypełnij. Wyślij. Oddzwonimy!
Zgoda rekrutacyjna: Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w aplikacji danych osobowych przez spółki Prosenior Sp. z o.o. oraz Senior Home sp. z o.o. przez okres następnych 3 lat dla celów związanych z procesem rekrutacji oraz zatrudnieniem a także na potrzeby przyszłych rekrutacji, w tym na udostępnianie wspomnianych danych podmiotom współpracującym lub powiązanym z administratorem danych osobowych.

Zgoda marketingowa: Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez spółki Prosenior Sp. z o.o. oraz Senior Home sp. z o.o. dla celów informacyjnych, marketingowych oraz edukacyjnych, w tym na udostępnianie wspomnianych danych podmiotom współpracującym lub powiązanym z administratorem danych osobowych.

Krok po kroku

1. KONTAKT
kontakt ProSenior
Skontaktuj się z ProSenior24. Wypełnij formularz zgłoszeniowy, który znajdziesz na naszej stronie internetowej lub wyślij wiadomość na adres opieka@prosenior24.pl. Możesz też skontaktować się z nami dzwoniąc pod numer 22 343 94 51. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i wyjaśnimy ewentualne wątpliwości.
2. ROZPOCZĘCIE WSPÓŁPRACY
praca w ProSenior
Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 godzin w celu omówienia szczegółów naszej współpracy. Na podstawie rozmowy i wypełnionego formularza zgłoszeniowego przygotujemy kilka ofert dobranych odpowiednio do Twojego doświadczenia i znajomości języka niemieckiego.
3. FORMALNOŚCI
formalności ProSenior
Po zaakceptowaniu przedstawionej oferty omówimy szczegóły wyjazdu oraz podpiszemy umowę.
4. PRACA JAKO OPIEKUNKA
praca jako opiekunka
Podczas Twojego pobytu w Niemczech ProSenior24 będzie służył Ci pomocą oraz radą w każdej sytuacji. Będziesz mieć także kontakt z naszymi koordynatorami po stronie niemieckiej.
5. POWRÓT DO POLSKI
powrót z Niemiec
Wraz z zakończeniem pracy w Niemczech ProSenior24 zorganizuje Twój powrót do Polski oraz zajmie się znalezieniem nowej opiekunki, która przejmie Twoje obowiązki.
Press Esc to close