Pracuj z ProSenior
i zdobądź świąteczną premię nawet do 400 euro!

Wielkimi krokami zbliża się czas Świąt Bożego Narodzenia, a co za tym idzie – świątecznych wymian w pracy opiekunek. Zapewne ten okres nie kojarzy Ci się z pracą, jednak warto zastanowić się nad jej podjęciem. Może być to nad wyraz opłacalne, gdyż wyjeżdżając do pracy za granicą na święta z firmą ProSenior, możesz dodatkowo zarobić!

W skład premii wchodzi podwójna stawka za 4 dni świąteczne (24, 25, 26 grudnia i 1 stycznia) oraz świąteczny bonus w wysokości do 200 euro!

Nie czekaj i już dziś wypełnij formularz zgłoszeniowy! W święta spełniasz takie same obowiązki opiekunki, jakie musisz wykonywać na co dzień, a zarabiasz dużo więcej!

Jak najszybciej sprawdź nasze oferty pracy w Niemczech i...
Premie świąteczne w ProSenior

Bezpieczna praca w Niemczech na święta

Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo i komfort pracy. Potrzeba ta jest jeszcze większa, gdy poświęcasz swój czas w święta. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by wyjazd w okresie świątecznym był bezpieczny i co także ważne – jak najbardziej opłacalny. W czasie świąt Twoja praca staje się jeszcze bardziej ważna i cenna, dlatego proponujemy Ci wyjątkową ofertę, dzięki której po powrocie będziesz mogła stwierdzić, że było warto. Wynagrodzenie w firmie ProSenior zawsze jest wypłacane terminowo i we wcześniej ustalonej wysokości. Praca z nami to doby wybór – skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły ofert, jakie możemy Ci zaproponować!

Mimo wyjątkowości tego czasu, seniorzy jak co dzień potrzebują stałej opieki. Mowa tu oczywiście o pomocy przy podstawowych czynnościach, jednak warto pamiętać, że w tym okresie niezwykle ważne staje się towarzystwo zaufanej osoby, którą powinna być także opiekunka osób starszych. Wyjeżdżając do pracy, zbuduj z podopiecznym relacje oparte na szacunku i życzliwości. Wykonując swoją pracę z zaangażowaniem, możesz być pewna satysfakcji!Formularz kontaktowy

Wypełnij. Wyślij. Oddzwonimy!
Zgoda rekrutacyjna:

1) Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez spółki Prosenior sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (ul. Serwituty 23, 02-233 Warszawa) oraz Senior Home sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (ul. Stawy 5, 02-467 Warszawa) dla celów obecnie prowadzonych rekrutacji. Jestem świadoma/y, że podanie danych jest dobrowolne, jednakże ich przetwarzanie jest warunkiem udziału w rekrutacjach oraz że w dowolnym momencie mogę wycofać udzieloną przeze mnie zgodę.

Więcej informacji co do warunków wyrażenia zgody znajduje się pod linkiem regulamin


2) Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez spółki Prosenior sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (ul. Serwituty 23, 02-233 Warszawa) oraz Senior Home sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (ul. Stawy 5, 02-467 Warszawa) dla celów prowadzonych w przyszłości rekrutacji. Jestem świadoma/y, że podanie danych jest dobrowolne, jednakże ich przetwarzanie jest warunkiem udziału w przyszłych rekrutacjach oraz że w dowolnym momencie mogę wycofać udzieloną przeze mnie zgodę.

Więcej informacji co do warunków wyrażenia zgody znajduje się pod linkiem regulamin .


Zgoda marketingowa:

1) Wyrażam zgodę na używanie przez spółki Prosenior sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (ul. Serwituty 23, 02-233 Warszawa) oraz Senior Home sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (ul. Stawy 5, 02-467 Warszawa) telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego. Jestem świadoma/y, że podanie danych jest dobrowolne oraz że w dowolnym momencie mogę wycofać udzieloną przeze mnie zgodę.

2) Wyrażam zgodę na otrzymywanie od spółek Prosenior sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (ul. Serwituty 23, 02-233 Warszawa) oraz Senior Home sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (ul. Stawy 5, 02-467 Warszawa) na wskazany przez mnie adres e-mail informacji handlowej rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Jestem świadoma/y, że podanie danych jest dobrowolne oraz że w dowolnym momencie mogę wycofać udzieloną przeze mnie zgodę.

Krok po kroku

1. KONTAKT
kontakt ProSenior
Skontaktuj się z ProSenior24. Wypełnij formularz zgłoszeniowy, który znajdziesz na naszej stronie internetowej lub wyślij wiadomość na adres opieka@prosenior24.pl. Możesz też skontaktować się z nami dzwoniąc pod numer 22 343 94 51. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i wyjaśnimy ewentualne wątpliwości.
2. ROZPOCZĘCIE WSPÓŁPRACY
praca w ProSenior
Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 godzin w celu omówienia szczegółów naszej współpracy. Na podstawie rozmowy i wypełnionego formularza zgłoszeniowego przygotujemy kilka ofert dobranych odpowiednio do Twojego doświadczenia i znajomości języka niemieckiego.
3. FORMALNOŚCI
formalności ProSenior
Po zaakceptowaniu przedstawionej oferty omówimy szczegóły wyjazdu oraz podpiszemy umowę.
4. PRACA JAKO OPIEKUNKA
praca jako opiekunka
Podczas Twojego pobytu w Niemczech ProSenior24 będzie służył Ci pomocą oraz radą w każdej sytuacji. Będziesz mieć także kontakt z naszymi koordynatorami po stronie niemieckiej.
5. POWRÓT DO POLSKI
powrót z Niemiec
Wraz z zakończeniem pracy w Niemczech ProSenior24 zorganizuje Twój powrót do Polski oraz zajmie się znalezieniem nowej opiekunki, która przejmie Twoje obowiązki.
Press Esc to close