Uwaga lublinianie i mieszkańcy województwa lubelskiego – mamy ważną informację dla osób chcących podnieść swoje umiejętności językowe w zakresie niemieckiego i angielskiego. Od kilku tygodni możecie wziąć udział w projekcie LAJK (Lubelska Akademia Językowych Kompetencji) i całkowicie za darmo zdobyć międzynarodowy certyfikat językowy.

Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego i uczestniczyć mogą w nim wszyscy mieszkańcy Lublina i województwa lubelskiego, którzy ukończyli 25 rok życia, mają co najwyżej średnie wykształcenie i zgłaszają chęć podniesienia swoich kompetencji językowych.
Szkolenia z języka niemieckiego i angielskiego odbywać się będą na poziomach: A, B; A2, B2, w systemie od poniedziałku do piątku lub w weekendy. Po ich ukończeniu każdy uczestnik może przystąpić do egzaminu zewnętrznego i uzyskać międzynarodowy certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności. Projekt realizowany jest od 6 czerwca 2016 roku do 31 maja 2018 roku.

 Bezpłatny niemiecki dla osób po 50. roku życia

Projekt jest adresowany szczególnie do kobiet, osób niepełnosprawnych oraz osób po 50 roku życia. ProSenior24 poleca zwłaszcza kursy języka niemieckiego, które będą dużą szansą na naukę tego języka dla osób chcących wyjechać do pracy do Niemiec jako opiekunowie osób starszych. Bezpłatny niemiecki – warto skorzystać z tej szansy!

 

Biuro projektu: Centrum Szkoleń i Innowacji,
Al. Racławickie 8/18, 20-037 Lublin.

tel. 81 533-78-29, 504-465-100

lajk@csi.info.pl

http://www.csi.lublin.pl/efs/59/lajk/