Od niedawna ProSenior24 znajdziecie także w Lublinie. Nasz oddział czeka na wszystkich zainteresowanych wyjazdem do Niemiec w charakterze opiekuna/ki osób starszych. Przy Wolskiej 11 uzyskacie szczegółowe informacje o zasadach współpracy, dowiecie się więcej o specyfice pracy opiekuna/ki, a co najważniejsze przejdziecie rekrutację. Naszą firmę prezentowaliśmy na Targach Pracy w pobliskim Świdniku.

Targi Pracy w Świdniku w 2016 r.

Powiatowy Urząd Pracy w Świdniku zaprosił nas na organizowane przez siebie Targi Pracy, które odbyły się w dniu 8 czerwca 2016 r. w godz. 10.00 – 14.00 w Powiatowym Centrum Edukacji Zawodowej im. Zygmunta Puławskiego w Świdniku. Z chęcią wybraliśmy się na nie. Targi rozpoczęły się od powitania uczestników przez Organizatorów.
organizatorzy

Po oficjalnym otwarciu Organizatorzy udzielali wywiadów, a nasi przedstawiciele byli gotowi do spotkań z osobami poszukującymi pracy. Na naszym stoisku można było uzyskać informacje o działalności ProSenior24, otrzymać materiały reklamowe i wypełnić kwestionariusz potrzebny do rekrutacji. Targi to świetna okazja do zadania pytań przedstawicielom różnych firm, porównania ofert, zasad współpracy. Dlatego osoby poszukujące pracy chętnie korzystały z tej możliwości.

DSCN0231

Dla nas była to szansa na przybliżenie mieszkańcom Lubelszczyzny naszej pracy. Niedawno otwarty oddział w Lublinie to miejsce, o którym wielu z nich jeszcze nie wie. Dlatego osoby odwiedzające nasze stoisko były mile zaskoczone, że w każdej chwili mogą osobiście porozmawiać z naszym przedstawicielem nie tylko w Warszawie.

DSCN0233

Na Targach Pracy w Świdniku zorganizowano konferencję dla pracodawców oraz konsultacje z doradcą zawodowym dla osób poszukujących pracy. Zainteresowaniem cieszył się także konkurs na najciekawsze stanowisko wystawiennicze. Na koniec tego miłego dnia otrzymaliśmy podziękowania za uczestnictwo od Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Świdniku. My także dziękujemy za możliwość prezentacji ProSenior24, dobrą organizację Targów i wszystkie pytania, na które mogliśmy w tym dniu udzielić odpowiedzi osobom zainteresowanym.DSCN0234

 

Jeśli nie mieliście okazji spotkać się z nami na Targach Pracy w Świdniku, a mieszkacie w Lublinie lub okolicach zapraszamy do naszego oddziału przy ul. Wolskiej 11 (na przeciwko Kościoła pw. św. Michała Archanioła). Jesteśmy do Waszej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17. Odwiedzajcie także regularnie naszą stronę internetową i profil na facebooku.