Jesienią mieszkańcy województwa śląskiego będą mogli zobaczyć nas na targach pracy. Działający od niedawna katowicki oddział ProSenior24 wyrusza w teren. Naszych przedstawicieli można będzie spotkać w Czerwionce-Leszczynach koło Rybnika, Piekarach Śląskich i Katowicach. Najbliże spotkanie już za kilka dni! Podajemy terminy i adresy. Zapraszamy wszytskich zainteresowanych pracą jako opiekunka osób straszych w Niemczech.

  •  27 września w godzinach od 10:00 do 12:00. Spotkanie odbędzie się w sali Miejskiego Ośrodka Kultury przy ul. Wolności 2, 44-230 Czerwionka-Leszczyny (koło Rybnika).
  • 6 października w godzinach od 10:00 do 13:00. Spotkanie odbędzie się w budynku Ośrodka Kultury „ANDALUZJA” przy ul. Oświęcimskiej 45 w Piekarach Śląskich.
  • 7 października w godzinach od 10:00 do 13:00. Spotkanie odbędzie się w Centrum Biznesowym Opolska 22 (wejście od ul. Sobieskiego 11) w Katowicach.

Każde ze spotkań to doskonała okazja by dowiedzieć się więcej o pracy w opiece, poznać szczegóły dotyczące wyjazdu za granicę, poznać naszą aktualną ofertę, a także utwierdzić się w przekonaniu, że warto wybrać własnie nas!

Do zobaczenia!