Oferty pracy w Niemczech – zapoznaj się z najnowszymi

Oferty pracy w Niemczech w roli opiekuna osób starszych? Tutaj znajdziesz te najlepsze i najbardziej aktualne! Jeżeli więc chciałbyś wyjechać za granicę i zatrudnić się tam w tym charakterze – dobrze trafiłeś. W naszej firmie dokładnie sprawdzamy wszystkie oferty przed ich wystawieniem, dlatego wyjeżdżający za naszym pośrednictwem opiekunowie mogą mieć pewność, że trafią jedynie na uczciwe, legalne i bezpieczne propozycje. Zapraszamy do przeglądania ich i nawiązywania z nami współpracy. Gwarantujemy adekwatne do wkładu pracy i doświadczenia zarobki oraz satysfakcję z wykonywanego zajęcia.

Wszystkie oferty, które u nas znajdziesz, są w pełnym stopniu sprawdzone, uczciwe i zgodne z prawem. Praca za granicą niektórym może kojarzyć się z pewnym ryzykiem, dlatego ProSenior24 dokłada wszelkich starań, by opisy poszczególnych ogłoszeń były jak najbardziej zgodne z faktyczną sytuacją, a zasady pracy jasno wyjaśnione. Ponadto dzięki opiece pracownika, zarówno po stronie polskiej, jak i niemieckiej, praca jako opiekunka osób starszych w Niemczech staje się całkowicie bezpieczna! Na naszej stronie codziennie pojawiają się nowe propozycje takiej pracy – uczciwej, bezpiecznej i dobrze płatnej. Dlatego już dziś przeczytaj dostępne oferty!

Nasze aktualne oferty pracy - praca w Niemczech

Niepaląca opiekunka z mocno komunikatywną znajomością j. niemieckiego

Miejsce: 79258 Hartheim koło Fryburga

Oferta Niepaląca opiekunka z mocno komunikatywną znajomością j. niemieckiego

>Zakwaterowanie:pokój, łazienka, dom, internet

>Płeć:kobieta: 62 kg, 170 cm

>Wiek:83 lata

>Schorzenia:choroba Parkinsona, osteoporoza, porusza się na wózku, asekuracja do toalety. Podopieczna mieszka razem z mężem, który nie wymaga opieki.

>Data wyjazdu:od 28.10 do 06.01. WYMIANA

Niepaląca opiekunka z mocno komunikatywną znajomością j. niemieckiego

Miejsce: 48465 Schüttorf koło Münster

Oferta Niepaląca opiekunka z mocno komunikatywną znajomością j. niemieckiego

>Zakwaterowanie:pokój, toaleta, dom, internet

>Płeć:kobieta: 52 kg, 156 cm

>Wiek:90 lat

>Schorzenia:nowotwór, porusza się na wózku, wstaje z pomocą, asekuracja do toalety, nosi pieluchomajtki.

>Data wyjazdu:od 04.11 do 06.01. WYMIANA

Opiekun z mocno komunikatywną znajomością j. niemieckiego i prawem jazdy

Miejsce: 22926 Ahrensburg koło Hamburga

Oferta Opiekun z mocno komunikatywną znajomością j. niemieckiego i prawem jazdy

>Zakwaterowanie:własny pokój z łazienką w domu, internet

>Płeć:kobieta, 56 kg, 156 cm i mężczyzna, 72 kg, 182 cm

>Wiek:pani 92 lata, pan 92 lata

>Schorzenia:pani: demencja, mobilność na wózku; pan: problem z nerkami, mobilność na wózku

>Data wyjazdu:od zaraz na 2 miesiące - WYMIANA

Niepaląca opiekunka z dobrą znajomością języka niemieckiego

Miejsce: 53881 Euskirchen koło Bonn

Oferta Niepaląca opiekunka z dobrą znajomością języka niemieckiego

>Zakwaterowanie:własny pokój w domu, internet

>Płeć:mężczyzna, 90 kg, 172 cm

>Wiek:60 lat

>Schorzenia:stan po udarze, problem z ciśnieniem, pan porusza się przy balkoniku oraz na wózku inwalidzkim

>Data wyjazdu:od 23.10. na 2 miesiące

Opiekun lub opiekunka z dobrą znajomością j. niemieckiego

Miejsce: 28844 Weyhe koło Bremy

Oferta Opiekun lub opiekunka z dobrą znajomością j. niemieckiego

>Zakwaterowanie:pokój, dom , internet

>Płeć:kobieta: 90 kg, 166 cm

>Wiek:87 lat

>Schorzenia:demencja, choroby układu krążenia, porusza się na wózku, ma cewnik oraz pieluchomajtki.

>Data wyjazdu:od zaraz na ok. 2 miesiące. WYMIANA

Niepaląca opiekunka z mocno komunikatywną znajomością j. niemieckiego

Miejsce: 49170 Hagen a. T. W. koło Osnabrück

Oferta Niepaląca opiekunka z mocno komunikatywną znajomością j. niemieckiego

>Zakwaterowanie:pokój, dom z ogrodem, internet

>Płeć:mężczyzna: 78 kg, 170 cm

>Wiek:90 lat

>Schorzenia:stan po udarze, niedowład jednej strony ciała, niedosłuch, porusza się na wózku, nosi pieluchomajtki. Podopieczny mieszka razem z samodzielną żoną.

>Data wyjazdu:od 07.11 na 2 miesiące. WYMIANA

Opiekunka z mocno komunikatywną znajomością języka niemieckiego

Miejsce: 45881 Gelsenkirchen koło Essen

Oferta Opiekunka z mocno komunikatywną znajomością języka niemieckiego

>Zakwaterowanie:pokój, łazienka, mieszkanie, telefon

>Płeć:kobieta: 70 kg, 165 cm

>Wiek:81 lat

>Schorzenia:choroba Alzheimera i Parkinsona, osteoporoza, porusza się samodzielnie, nosi pampersy.

>Data wyjazdu:od 12.11 na ok. 2 miesiące. WYMIANA

Opiekunka z mocno komunikatywną znajomością języka niemieckiego

Miejsce: 49324 Melle koło Bielefeld

Oferta Opiekunka z mocno komunikatywną znajomością języka niemieckiego

>Zakwaterowanie:pokój, łazienka, dom, internet

>Płeć:mężczyzna: 60 kg, 180 cm

>Wiek:89 lat

>Schorzenia:problemy z wątrobą, osoba leżąca, ma cewnik i pampersy.

>Data wyjazdu:od 05.11 na 2 miesiące. WYMIANA

Opiekunka z mocno komunikatywną znajomością języka niemieckiego

Miejsce: 39264 Lindau koło Berlina

Oferta Opiekunka z mocno komunikatywną znajomością języka niemieckiego

>Zakwaterowanie:pokój, dom z ogrodem, internet

>Płeć:kobieta: ok. 80 kg, 156 cm

>Wiek:86 lat

>Schorzenia:demencja, choroba Alzheimera, osteoporoza oraz choroby układu krążenia, porusza się samodzielnie oraz przy balkoniku, toaleta samodzielnie.

>Data wyjazdu:od 05.11 na ok. 2 miesiące. WYMIANAFormularz kontaktowy

Wypełnij. Wyślij. Oddzwonimy!


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.).

Dlaczego warto korzystać z naszych ofert pracy za granicą?

Wiemy, że każdy – a zwłaszcza pierwszy – wyjazd do pracy do innego kraju zawsze wiąże się ze sporym stresem i jest dużym wyzwaniem. Już sam proces przygotowań, a więc przeglądanie ofert pracy za granicą, aplikowanie na nie i udział w rozmowach rekrutacyjnych, wymaga sporego zaangażowania i wywołuje niepokój, czy sobie poradzimy oraz co czeka nas dalej. Są to naturalne odczucia, które w takiej sytuacji towarzyszą każdemu z nas. W końcu wyjazd za granicę i podjęcie tam zatrudnienia oznacza sporą zmianę w naszym życiu, jest nowym wyzwaniem, i to takim, które podejmujemy w obcym otoczeniu, z dala od naszych najbliższych. Zastanawiamy się, czy na pewno będziemy tam bezpieczni, czy trafimy na dobrych i uczciwych ludzi, czy podołamy nowym obowiązkom, porozumiemy się z innymi i czy nie spotka nas nic złego. Na szczęście wybierając jedną z ofert z firmy ProSenior24 i wyjeżdżając z nami, możesz się pozbyć większości tych obaw i wątpliwości – nic Ci nie grozi. Ponieważ dbamy o bezpieczeństwo naszych opiekunek i opiekunów, każda nasza oferta jest przed wystawieniem weryfikowana pod różnymi kątami. Współpracujemy wyłącznie z uczciwymi i niebudzącymi żadnych wątpliwości niemieckimi rodzinami. Zarobki w naszej firmie są ujednolicone, a konkretna kwotą, na jaką będziesz mógł liczyć, zależy od wielu czynników. Wszystkie szczegóły i ważne informacje poznasz jednak jeszcze przed podpisaniem umowy i wyjazdem, doskonale więc będziesz wiedział, na co się decydujesz.

Praca Niemcy:

Oferty pracy w ProSenior24 – atrakcyjne i dopasowane do Ciebie!

Dużą zaletą zamieszczonych u nas ofert pracy w Niemczech jest ich różnorodność. Zdajemy sobie sprawę, że każdy z naszych opiekunów jest trochę inną osobą i może mieć swoje indywidualne oczekiwania odnośnie wykonywanej pracy, dla każdego przy jej wyborze mogą mieć znaczenie inne kwestie i czynniki. Na szczęście dysponujemy bardzo różnymi ofertami i na pewno każdy znajdzie wśród nich odpowiednią dla siebie. Przykładamy dużą wagę do starannego dopasowania konkretnych propozycji do zgłaszających się kandydatów, zależy nam na tym, by obie strony – zarówno opiekun, jak i podopieczny – czuły się komfortowo i były zadowolone ze współpracy. Po wypełnieniu formularza, nasi rekruterzy skontaktują się z Tobą i postarają się znaleźć najlepszą dla Ciebie opcję. Zachęcamy jednak również do samodzielnego przeglądania ofert i aplikowania na konkretne z nich, te, które Cię zainteresują.

Na co zwrócić uwagę, wybierając konkretne oferty pracy za granicą dla siebie? Ważną informacją jest czas trwania wyjazdu do Niemiec – przy każdej ofercie podany jest konkretny przedział czasu, w którym będziesz wykonywać swoje obowiązki. Zanim aplikujesz, zastanów się więc dobrze, czy na pewno będziesz wtedy dyspozycyjny. Jeżeli nie – przejrzyj inne propozycje i dobierz bardziej odpowiednią. Seniorzy, dla których nasza firma szuka opiekunów i opiekunek, to bardzo różne osoby. Większość z nich cierpi na pewne wynikające z ich wieku dolegliwości, które w mniejszym lub większym stopniu uniemożliwiają im normalne funkcjonowanie. Niektórzy są jeszcze niemalże całkowicie samodzielni, ale wielu właściwie na każdym kroku potrzebuje wsparcia opiekuna. Dlatego też praca z osobą jeżdżącą na wózku inwalidzkim na pewno będzie od nas wymagała sporego zaangażowania, a także dobrej kondycji i dużo siły fizycznej. Zorientuj się więc, jakie dokładnie czynności będą leżały w zakresie Twoich obowiązków. Bardzo ważne jest też to, by opiekun i podopieczny byli dobrze dobrani pod względem osobowości i komfortowo się czuli w swoim towarzystwie i lubili się wzajemnie – z pewnością ułatwi im to codzienną współpracę.

Najlepsza praca za granicą – praca w Niemczech tylko z ProSenior24

Obecnie w Internecie można znaleźć bardzo wiele ofert pracy w Niemczech jako opiekun osób starszych. Niektóre z nich mogą nam się wydawać nawet bardzo atrakcyjne. Podejmując decyzję, na którą z nich się zgłosić, nie należy się jednak spieszyć. Warto dokładnie przeanalizować jej warunki i zastanowić, czy na pewno będzie dla nas korzystna oraz bezpieczna. Pamiętajmy, że podczas wyjazdu do pracy za granicę możemy spotkać bardzo różnych ludzi i trafić na różne sytuacje. Dlatego dobrze jest nawiązać kontakt ze sprawdzoną i uczciwą agencją pracy, zwłaszcza jeżeli wyjeżdżamy dopiero pierwszy raz i wszystko będzie dla nas nowe. Firmą, do której warto się zwrócić, jest ProSenior24. Jeżeli postanowisz z nami wyjechać, gwarantujemy, że pomożemy Ci znaleźć uczciwą i legalną pracę w Niemczech, a przed wyjazdem wesprzemy w załatwianiu wszelkich niezbędnych formalności.

Zapraszamy do aplikowania na nasze oferty pracy!

Nasza baza ofert pracy w Niemczech jest tak bogata, że z pewnością znajdziesz wśród nich jakąś dopasowaną do swoich predyspozycji, oczekiwań i możliwości. Jeżeli więc chciałbyś spróbować swoich sił w charakterze opiekuna osób starszych, nie wahaj się i zgłoś się do nas. Z pewnością nawiążemy owocną współpracę!