Rejestracja

PRZYŁĄCZ SIĘ DO NAS JUŻ DZIŚ! WYPEŁNIJ PONIŻSZY FORMULARZ!

Cieszymy się, że jesteś zainteresowana/y naszą ofertą pracy jako opiekunka osób starszych w Niemczech. Dołącz do grona zadowolonych osób, które skorzystały z propozycji ProSenior24! Dobrze płatna praca za granicą jest już o krok. Wpisz swoje dane, które są potrzebne w procesie rejestracji. Dzięki nim będziemy mogli przydzielić Ci odpowiednią dla Ciebie ofertę pracy za granicą w Niemczech. Im więcej nam o sobie powiesz, tym trafniejsze będą oferty. Jest niezwykle ważne, aby wszystkie informacje były uważnie i dokładnie wprowadzone oraz zgodne ze stanem faktycznym, co pozwoli nam uniknąć w przyszłości pomyłek i nieporozumień. Nie obawiaj się - wszystkie Twoje dane, które nam udostępnisz, będą przechowywane w bezpiecznym miejscu.
Na początku prosimy Cię o podanie swoich danych personalnych i kontaktowych. Wypełnienie pól oznaczonych gwiazdką jest obowiązkowe i niezbędne w procesie rejestracji. Podanie pozostałych danych nie jest obowiązkiem, ale z pewnością ułatwi nam znalezienie oferty najlepszej dla Ciebie.

Dane osobowe

Dane kontaktowe

Dane ogólne

cm
kg

Tak Nie
Tak Nie
Tak Nie
Tak Nie

ikona
Zapewniamy Ci:

  • legalną i bezpieczną pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • opłacone składki ZUS
  • wyżywienie i zakwaterowanie
  • dojazd do i z Niemiec
ikona
Czy wiesz, że:

Jeżeli preferujesz tradycyjną formę przesłania formularza za pośrednictwem Poczty Polskiej, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem (81) 524 42 45.
ikona
Ważna informacja:

W razie jakichkolwiek problemów z wypełnieniem kwestionariusza jesteśmy do dyspozycji pod numerem (81) 524 42 45. Nie zwlekaj, zadzwoń!
Niepoprawny token