Praca w Niemczech? Skontaktuj się z nami!

Firma ProSenior codziennie dokłada wszelkich starań, żeby jej pracownicy byli jak najbardziej zadowoleni. Jeżeli jesteś zainteresowana naszą ofertą, jak najszybciej skontaktuj się z naszym biurem. Napisz wiadomość e-mail, skorzystaj z dostępnego obok formularza lub zadzwoń na podany numer i już dziś znajdź pracę jako opiekunka osób starszych. Chętnie odpowiadamy na pytania i służymy radą wszystkim osobom, które po raz pierwszy wyjeżdżają do pracy, a także tym którzy wiedzą już, co znaczy praca za granicą. Kontakt z naszym biurem to pierwszy krok do podjęcia dobrze płatnego zajęcia w Niemczech.

Pełne dane firmy

ProSenior Sp. z.o.o.
ul. Serwituty 23
02-233 Warszawa

ikonaTel. (22) 343 94 50/51
ikonaFax. (22) 343 94 52

Do naszego biura zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 17.00

Dane rejestrowe

Spółka wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia - Fabrycznej, IX Wydział Gospodarczy KRS: 0000396011, NIP: 611-272-30-95, REGON: 021724575

ProSenior Sp. z o.o. posiada status agencji zatrudnienia.
Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr: 10089

Nasze oddziały

Centrala w Warszawie

Serwituty 23, II piętro
02-233 Warszawa
Tel. 22 343 94 50
opieka@prosenior24.pl

Adres korespondencyjny:
ul. Siłaczki 3/9 lok. 211
02-495 Warszawa

Oddział w Lublinie

ul. Wolska 11a, II piętro, pokój 6
20-411 Lublin
Tel. (22) 343 94 50/51
opieka@prosenior24.plZ nami każdego dnia pracuje się bezpiecznie!

Najważniejsze dla nas jest bezpieczeństwo pracowników. Praca jako opiekunka osób starszych często niesie obawy i stres, jednak dzięki współpracy z firmą ProSenior można je skutecznie ograniczyć. Wszystkim opiekunkom zapewniamy podróż na miejsce pracy i powrót do Polski. Gwarantujemy także ubezpieczenie, dzięki czemu ryzyko nieprzewidzianych wypadków i nieprzyjemności jest ograniczane do minimum. Praca za granicą jest więc propozycją wartą rozważenia przez każdą osobę, która posiada doświadczenie w opiece. Zaś osobom, które myślą o tym zajęciu po raz pierwszy, polecamy skorzystanie z poradnika dla opiekunek. Pomoże on w zdobyciu podstawowej wiedzy o specyfice i cechach, jakie posiada praca w Niemczech.

Szczerość i zaufanie

ProSenior oferuje pracę na uczciwych zasadach w pełni zgodnych z prawem. Nie pobieramy żadnych ukrytych opłat, a wynagrodzenie zawsze wypłacamy w całości i terminowo. Przed podpisaniem umowy staramy się zapoznać pracownika ze wszystkimi szczegółami dotyczącymi proponowanej oferty pracy za granicą. Dajemy Ci gwarancję rzetelności wybranego ogłoszenia. Z nami praca w Niemczech to bezpieczeństwo i wysokie wynagrodzenie. Służymy pomocą nie tylko przy poszukiwaniu pracy, lecz także już w jej trakcie, gdy opiekunka osób starszych może zawsze zwrócić się ze swoim problemem do koordynatora wyjazdu. Jesteśmy otwarci na preferencje naszych pracowników, chętnie wysłuchamy Cię i uwzględnimy Twoje oczekiwania. Do współpracy zapraszamy zarówno Panie, jak i Panów. Praca jako opiekunka osób starszych to zajęcie, które po zdobyciu odpowiedniej wiedzy jest możliwe do wykonywania niemal przez każdego. Na naszej stronie nowe oferty pracy pojawiają się codziennie, dlatego warto często ją przeglądać, aby znaleźć propozycję odpowiednią dla siebie. ProSenior – praca za granicą dostępna od zaraz!
Formularz kontaktowy.

Wypełnij. Wyślij. Oddzwonimy!
Zgoda rekrutacyjna:

1) Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez spółki Prosenior sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (ul. Serwituty 23, 02-233 Warszawa) oraz Senior Home sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (ul. Siłaczki 3/9, 02-495 Warszawa) dla celów obecnie prowadzonych rekrutacji. Jestem świadoma/y, że podanie danych jest dobrowolne, jednakże ich przetwarzanie jest warunkiem udziału w rekrutacjach oraz że w dowolnym momencie mogę wycofać udzieloną przeze mnie zgodę.

Więcej informacji co do warunków wyrażenia zgody znajduje się pod linkiem regulamin


2) Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez spółki Prosenior sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (ul. Serwituty 23, 02-233 Warszawa) oraz Senior Home sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (ul. Siłaczki 3/9, 02-495 Warszawa) dla celów prowadzonych w przyszłości rekrutacji. Jestem świadoma/y, że podanie danych jest dobrowolne, jednakże ich przetwarzanie jest warunkiem udziału w przyszłych rekrutacjach oraz że w dowolnym momencie mogę wycofać udzieloną przeze mnie zgodę.

Więcej informacji co do warunków wyrażenia zgody znajduje się pod linkiem regulamin .


Zgoda marketingowa:

1) Wyrażam zgodę na używanie przez spółki Prosenior sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (ul. Serwituty 23, 02-233 Warszawa) oraz Senior Home sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (ul. Siłaczki 3/9, 02-495 Warszawa) telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego. Jestem świadoma/y, że podanie danych jest dobrowolne oraz że w dowolnym momencie mogę wycofać udzieloną przeze mnie zgodę.

2) Wyrażam zgodę na otrzymywanie od spółek Prosenior sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (ul. Serwituty 23, 02-233 Warszawa) oraz Senior Home sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (ul. Siłaczki 3/9, 02-495 Warszawa) na wskazany przez mnie adres e-mail informacji handlowej rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Jestem świadoma/y, że podanie danych jest dobrowolne oraz że w dowolnym momencie mogę wycofać udzieloną przeze mnie zgodę.

6c065Niepoprawny token