Testy językowe na stronie ProSenior

Praca za granicą wymaga odpowiedniej znajomości języka obcego, niezależnie od zajęcia czy kraju, do którego się wybieramy. Nawet jeśli w przeszłości uczyliśmy się systematycznie, nie możemy być dziś stuprocentowo pewni swoich możliwości. Wszystko ostatecznie okaże się dopiero w praktyce. Na szczęście istnieją narzędzia, które mogą pomóc w sprawdzeniu swoich umiejętności.

W ocenie poziomu umiejętności językowych z pewnością pomocne okażą się testy językowe umieszczone na stronie firmy ProSenior. Zostały one opracowane specjalnie z myślą o osobach, które interesuje praca w Niemczech. Testy podzielone są na poziomy, co pozwala jeszcze dokładniej ocenić nasze obycie z językiem niemieckim. Ponadto stanowią integralną część lekcji z naszego darmowego kursu języka niemieckiego. Dajemy zatem Państwu kompletne narzędzie do nauki języka niemieckiego, dzięki któremu atrakcyjna praca w Niemczech będzie na wyciągnięcie ręki.

Testy ogólne

Ogólne testy języka niemieckiego
 • Test językowy

 • Testy poziomujące

  Testy poziomujące
 • Test językowy - Poziom A1
 • Test językowy - Poziom A2
 • Test językowy - Poziom B1
 • Test językowy - Poziom B2

 • Praca jako opiekunka i język niemiecki

  Każda osoba, która chciałaby podjąć się współpracy z firmą ProSenior, musi przejść weryfikację umiejętności językowych. Jest to jeden z najważniejszych elementów decydujących o przyjęciu do pracy. Tylko dobra znajomość języka niemieckiego zapewni odpowiednio wysoki stopień zrozumienia z podopiecznym i pracodawcą, a co za tym idzie – wyższą pensję. Nie oszukujmy się – im lepsze umiejętności językowe, tym większa szansa na znalezienie dobrze płatnej pracy.

  Opiekunka osób starszych w Niemczech powinna posiadać umiejętności językowe zwłaszcza w dziedzinie swojej pracy, a zatem słownictwo dotyczące dolegliwości i chorób oraz czynności domowych. To jednak nie wszystko, gdyż praca jako opiekunka to również dobre relacje z seniorem, dotrzymywanie mu towarzystwa i organizowanie czasu wolnego. Opiekunka przebywa z podopiecznym niemal cały dzień i oczywistym jest, że w tym czasie trzeba rozmawiać. Osoba z umiejętnością swobodnego wypowiadania się po niemiecku na pewno będzie znacznie wyżej cenionym pracownikiem i – naturalnie - lepiej opłacanym.

  Opieka Niemcy wymaga dobrego przygotowania – radzimy zatem rozpocząć naukę jak najszybciej. Niech będzie ona systematyczna i stanowi stały element każdego dnia. Tylko w ten sposób można zagwarantować sobie sukces, na jaki pozwala praca za granica. Z firmą ProSenior jeszcze bardziej zwiększasz swoje szanse, gdyż masz pewność, że praca będzie bezpieczna i bez niemiłych niespodzianek. Przekonaj się, że praca w Niemczech nie musi być pasmem stresów i problemów. Być może właśnie tutaj czeka Twoja praca jako opiekunka!

  Darmowy kurs języka niemieckiego z ProSenior

  Jeśli praca za granica to Twój cel, a nie masz jeszcze doświadczenia i obycia językowego, na pewno zdajesz sobie sprawę, że będzie trzeba podjąć wysiłek wytrwałej nauki. Aby w tym pomóc, opracowujemy regularnie lekcje języka niemieckiego dla osób, które interesuje praca jako opiekunka i nie tylko. Nasz darmowy kurs języka niemieckiego i testy językowe to dzieło specjalistów od nauki tego języka. Możesz zatem być pewna swojego wyboru. Kurs i testy dotyczą zarówno obszarów związanych konkretnie z praca jako opiekunka, ale także innych dziedzin: życia codziennego, tradycji, świąt, zakupów i czynności domowych. Po zapoznaniu się z naszym darmowym kursem umiejętności językowe będą bez wątpienia na poziomie, który pozwoli bardzo poważnie myśleć o dochodowym zajęciu, jakim jest praca w Niemczech.

  Jeżeli wyniki testów okażą się zadowalające, zapraszamy do kontaktu! Codziennie publikujemy nowe aktualne oferty pracy z obszaru opieka Niemcy i szybko odpowiadamy każdej kandydatce. Propozycje dopasowujemy indywidualnie do preferencji naszych pracowników, dzięki czemu otrzymujesz szansę zdobycia pracy w takich warunkach, które będą jak najbardziej spełniać Twoje oczekiwania.

  opinie o ProSenior kurs niemieckiego poradnik dla opiekunek kuchnia niemiecka