Opinie o ProSenior24

Dlaczego warto wybrać naszą, a nie inną firmę? Jaki czynnik jest decydujący przy wyborze pośrednika przez osoby wyjeżdżające do pracy za granicą? Czym różnimy się od innych firm oferujących pracę jako opiekunka w Niemczech? Co sprawia, że warto zaufać właśnie nam? Próbując odpowiedzieć na postawione wyżej pytania, trzeba najpierw przeanalizować oczekiwania, z jakimi przychodzą do nas kandydaci do pracy w Niemczech. Po pierwsze jest to bezpieczeństwo, po drugie – rzetelność; a po trzecie – wysokie zarobki. Okazuje się, że ProSenior24 spełnia Państwa wymagania w każdym z wymienionych aspektów. Opinie, jakie do nas docierają od osób, które wyjeżdżały z nami do pracy za granicą, jednoznacznie to potwierdzają. Praca jako opiekunka osób starszych okazała się dla nich cennym życiowym doświadczeniem i korzystną okazją na zdobycie atrakcyjnego wynagrodzenia w całkowicie uczciwy sposób. Przedstawiamy zatem kilka wybranych „recenzji” wystawionych naszej firmie przez osoby najbardziej ku temu kompetentne, czyli Panie, które z nami współpracują. Jednocześnie dziękujemy im za zaufanie i poświęcenie paru chwil na napisanie poniższych słów.

„Firma ProSenior24 jest to firma wiarygodna, wszystko jest na czas: umowa, odprowadzone składki, wynagrodzenie. Z firmą ProSenior24 współpracuję od dziewięciu miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Miłe panie, opieka koordynatorki, będąc w pracy, zawsze interesują się pracownikiem oraz służą radą w razie potrzeby. Zachęcam wszystkich zainteresowanych pracą jako opiekunka czy opiekun. ProSenior24 jest firmą, którą polecam – są godni zaufania i ja osobiście niczego zmieniać nie zamierzam. Dziękuję Firmie za wszystko.”
Wioletta, pomorskie
„Firma godna polecenia. Dziewczyny pomocne i ugodowe, w każdej kwestii można liczyć na wsparcie. Co do umowy – firma perfekcyjna w każdym calu, wszystko czytelnie i przejrzyście. A co do wypłaty pieniążki zawsze czekają przed czasem. Pozdrawiam i życzę szczęśliwego Nowego Roku ;-)”
Izabela, śląskie
„Jestem już prawie cztery lata pracownikiem waszej firmy. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Nigdy się nie zawiodłam, panie, które mnie prowadzą, są zawsze bardzo uprzejme i miłe, gdy jest jakiś problem, zawsze mogę na nie liczyć i zawsze pomogą. A co najważniejsze, firma nigdy nie zalega z wypłatami. Serdecznie pozdrawiam wszystkich pracowników. Oby tak solidnych firm było jak najwięcej!”
Krystyna, śląskie
„Praca dopasowana do oczekiwań i kwalifikacji opiekunki. Wypłata zawsze na czas. Profesjonalna organizacja wyjazdu. Umowa bez niespodzianek. Pracownicy agencji zawsze pomogą, bez problemu można dopasować datę i czas pobytu. Polecam niezdecydowanym.”
Beata, lubelskie
„Firma ProSenior24 to firma doskonała! Miła obsługa od pierwszego zdania. Szybki wyjazd, dobra praca, a w nagrodę niezła płaca. Więc polecam bez zastanowienia, ProSenior24 to firma nie do zastąpienia!”
Monika, małopolskie
„ProSenior24 to najlepsza firma. Potrafią docenić pracownika za dobrze wykonaną pracę. Dobre wyjazdy i powroty. Firma interesuje się pracownikiem. Bardzo miłe Panie – zawsze można liczyć na pomoc i wsparcie. Polecam każdemu naszą firmę!”
Dagmara, warmińsko-mazurskie
„W firmie ProSenior24 pracuję od maja 2013 r. Współpraca układa się bardzo dobrze i czuję się pod bardzo dobrą opieką. Na początku miałam obawy, ponieważ była to pierwsza moja praca tego rodzaju, ale firma zawsze służyła mi pomocą. Każdorazowo, kiedy wracam do domu, nie ma żadnych problemów, wszystko jest sprawnie zorganizowane. Firma jest otwarta na sugestie dotyczące mojej pracy, kontakt z przedstawicielem mam cały czas. Przejazdy są dobrze zorganizowane, nigdy nie zdarzyły mi się żadne nieporozumienia. Wynagrodzenie zawsze jest wypłacane w terminie, ubezpieczenie jest aktualne. Przebywając w Niemczech czuję się bezpiecznie. Jestem zadowolona z pracy w ProSenior24 i mam nadzieję, że nasza współpraca będzie trwała nadal. Chciałabym serdecznie podziękować za dotychczasową udaną współpracę, za dobre rady i udane zlecenia. Z ogromną przyjemnością polecam firmę ProSenior24 wśród moich koleżanek.”
Barbara, małopolskie
„ProSenior24 to agencja, z którą bardzo dobrze się współpracuje. Organizacja wyjazdów bardzo dobra. Panie koordynatorki udzielają rzetelnych i wyczerpujących informacji. Wynagrodzenie za wykonaną pracę zawsze w terminie. Polecam tą firmę osobom zainteresowanym pracą opiekunki w Niemczech.”
Barbara, podlaskie
„Firma wywiązuje się ze wszystkich ustaleń określonych w umowie. Umowa jest czytelna bez żadnych „ukrytych” warunków. Wypłata pieniędzy jest zawsze terminowa. Kontakt z firmą bardzo dobry.”
Urszula, podlaskie
„Wartości człowieka nie ocenia się po wyglądzie, wykształceniu czy bogactwie, ale po stosunku do innych ludzi. Tak więc, jeśli mam okazję ocenić współpracę z Państwem, wystawiam Paniom najwyższą notę. Jesteśmy razem prawie dwa lata, pamiętam bo obchodziłam moje „naste” urodziny. Na początku byłam nieufna. Ale dzisiaj mogę napisać, że współpraca z Paniami to sama przyjemność. Dzięki Państwu poznałam miłych ludzi, z którymi utrzymuję kontakt do dziś. Umowy zawierane z Państwem są przejrzyste i informacje na temat podopiecznych sprawdzone. Nigdy nie spotkała mnie niemiła niespodzianka. Kontakt przez telefon, e-mail czy skype jest zawsze wtedy, gdy go potrzebuje i z odpowiedzią na każde moje pytanie. Miałam okazję współpracować z kilkoma Paniami i chociaż znamy się tylko „ze słyszenia”, to wszystkie z dużą cierpliwością służą mi pomocą. Nawet w sytuacjach awaryjnych, jak problem z powrotem do domu, wszystko zostało szybko załatwione. Pensja zawsze wypłacana na czas, a świąteczne kartki własnoręcznie podpisane, co jest rzadkością w dzisiejszych czasach. Mam nadzieję, że przed nami jeszcze wiele wspólnych lat współpracy. Z pozdrowieniami dla całego zespołu, Justyna.”
Justyna, wielkopolskie
opinie o ProSenior kurs niemieckiego poradnik dla opiekunek kuchnia niemiecka
Niepoprawny token


Praca za granicą po raz pierwszy?

Przedstawione powyżej opinie jednoznacznie pokazują, że praca za granicą z naszą firmą ProSenior 24 jest najlepszym wyborem dla każdej opiekunki osób starszych. Dokładamy wszelkich starań, aby praca w Niemczech była bezpieczna i zadowalała nawet najbardziej wymagających pracowników. Wychodzimy z założenia, że dobry kontakt i zaufanie między pracownikiem a pracodawcą są podstawą budowania zadowolenia i satysfakcji obydwu stron. Jest to konieczne zwłaszcza wtedy, gdy opiekunka podejmuje się pracy po raz pierwszy. W takim przypadku pomoc i wsparcie są szczególnie ważne. Jeśli zainteresowała Cię jakaś oferta, lecz nie jesteś do końca przekonana, koniecznie skontaktuj się z naszym biurem. Wyjaśnimy wszystkie nieścisłości i pomożemy Ci w wyborze Twojej pierwszej pracy.

Pomoc dla każdej opiekunki osób starszych

Wybór oferty pracy nie jest łatwym zadaniem. Tym bardziej, jeśli chodzi o pracę za granicą. Dlatego ProSenior stara się zawsze w potrzebnym stopniu pomóc swoim pracownikom. Praca jako opiekunka osób starszych nie musi być stresem i problemem, jeśli pracownik otrzymuje konieczne wsparcie i wie, że w każdej chwili może liczyć na pomoc przedstawiciela ProSenior 24. Zaufanie, jakim darzą nas osoby z nami współpracujące, jeszcze bardziej motywuje naszą firmę do zapewnienia im możliwie najlepszych warunków pracy i atrakcyjnego wynagrodzenia. Wiemy, jak ważne jest odpowiednie przygotowanie do tego odpowiedzialnego zajęcia, jakim jest praca za granicą. Dlatego ProSenior 24 udostępnia na swojej stronie nie tylko aktualne oferty takiej pracy, lecz także materiały pomocne w nauce języka niemieckiego czy poradniki opisujące wszystkie najważniejsze kwestie, które obejmuje praca jako opiekunka osób starszych. Rozumiemy, że praca w Niemczech może być dla niektórych sporym wyzwaniem i chcemy ich ustrzec przed większymi trudnościami. Liczy się dla nas przede wszystkim bezpieczeństwo i satysfakcja osób, które decydują się na współpracę z nami. Również dzięki temu ProSenior jest ceniony w gronie swoich pracowników, którzy zawsze chcą być dobrze przygotowani do wykonywanej pracy.

Korzyści, jakie daje praca w Niemczech

Praca z ProSenior jest warta uwagi dla każdej opiekunki osób starszych. Decydują o tym nie tylko bezpieczeństwo i odpowiednie przygotowanie, które zapewniamy, ale także godziwe wynagrodzenie. Zarobki wahają się w granicach 900-1300 euro netto miesięcznie. Praca za granicą to również bezcenne doświadczenie i ćwiczenie języka obcego. Wiele z naszych opiekunek osób starszych decyduje się na kolejne wyjazdy, gdyż pozytywne doświadczenia z poprzedniej pracy i najwyższa jakość obsługi gwarantowana przez ProSenior 24 zachęcają do dalszej współpracy. Znaczącym czynnikiem jest fakt, że w Niemczech otrzymamy w większości przypadków znacznie wyższe zarobki, niż za taką samą pracę wykonywaną w Polsce. Dlatego warto uczyć się języka niemieckiego i wziąć pod uwagę tę formę pracy. Wszystkie zainteresowane osoby zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Dobra komunikacja i chętnie udzielana pomoc oraz rada to kolejne czynniki, które wyróżniają ProSenior na tle innych agencji proponujących pracę w Niemczech.